Sök  »
Miljö, utveckling, prestation, kunskap och erfarenhet
2013-03-05
Preliminära startlistor
T8 Tölt - Uttagning
Startordning

NUM GR. H/V ID DELTAGARE

01 V 050 Lisa Nilsson - Perla
03 V 063 Dorte Gram - Steinar
05 V 062 Marie Agace - Hrönn

07 V 061 Åsa Rydiander - Hrafnketill
09 V 060 Sara Lenander - Vidar
11 V 055 Hanna Nordestedt - Stemma

13 V 059 Emelie Arnesten - Herbert
15 V 056 Jennifer Fredriksson - Saedis
17 V 053 Anna-Lisa Lundkvist - Tekla

19 V 052 Ingrid Lindsten - Safir
21 V 049 Annika Rydiander - Gullver
23 V 048 Paula Ericsson - Hrima

25 V 047 Maria Sjögren Öhrn - Oski
27 V 046 Ulrike Edin - Keillir
29 V 045 Åsa Justad - Flugar

31 V 043 Ann-Sofi Friberg - Felia
33 V 042 Marcus Henriksson - Rispa
35 V 041 Ina Wenehult - Bangsi

37 V 038 Hanna Hermasson - Gola
39 V 037 Ida Lindkvist - Gletta
41 V 036 Hilde Klar - Draumur

43 V 040 Alberte Möller-San Pedro - Fruma
45 V 035 Anna Almgren - Fakur
47 V 034 Josefin Ronnerhall - Saela

49 V 057 Tanja Zabel - Mökkur
51 V 058 Hanna Lundstedt - Jarpur


V1 Fyrgång - Uttagning
Startordning

NUM GR. ID DELTAGARE
01 017 Juliane Klink - Humall
03 021 Karin Gunnarsson - Bogatyr
05 022 Daniel Sundin - Snaer
07 018 Anna Stenbeck - Orri
09 025 Josefine Lindgren - Kulur
11 024 Caroline Poulson - Helgi
13 015 Ása Gunnarsdottir - Kopar
15 014 Magnus Skulason - Aradis
17 023 Sara Rosenberg Asmussen - Saevar
19 020 Emmi Svärd - Rima
21 019 Alexandra Montan - Gustur

T2 Tölt - Uttagning
Startordning

NUM GR. ID DELTAGARE
01 009 Amalie Möller-san Pedro - Heikir
05 031 Alexandra Pettersson - Soley
07 033 Elin Hermansson - Mori
09 032 Daniel Sundin - Hrafn
11 029 Maria Gustavsson - Sleipnir
13 065 Jennie Filipsson - Hektor
15 025 Josefine Lindgren - Kulur
17 030 Linda Antonsson - Isak
19 017 Juliane Klink - Humall
21 001 Magnus Skulason - Aspar Froni

V5 Fyrgång - Uttagning
Startordning

GR. H/V ID DELTAGARE

01 H 036 Hilde Klar - Draumur
03 H 048 Paula Ericsson - Hrima
05 H 055 Hanna Nordestedt - Stemma

07 H 053 Anna-Lisa Lundkvist - Tekla
09 H 052 Ingrid Lindsten - Safir
11 H 051 Susanne Persson - Snotra

13 H 049 Annika Rydiander - Gullver
15 H 047 Maria Sjögren Öhrn - Oski
17 H 041 Ina Wenehult - Bangsi

19 H 050 Lisa Nilsson - Perla
21 H 046 Ulrike Edin - Keillir
23 H 037 Ida Lindkvist - Gletta

25 V 035 Anna Almgren - Fakur
27 V 034 Josefin Ronnerhall - Saela
29 V 054 Stina Hauschildt - Bakkus

31 V 038 Hanna Hermasson - Gola
33 V 045 Åsa Justad - Flugar
35 V 044 Tindra Johansson - Draumur

37 V 043 Ann-Sofi Friberg - Felia
39 V 056 Jennifer Fredriksson - Saedis
41 V 042 Marcus Henriksson - Rispa

43 V 040 Alberte Möller-San Pedro - Fruma
45 V 039 Carina Liljedahl - Hervar

F1 Femgång - Uttagning
Startordning

NUM GR. ID DELTAGARE

01 005 Katie Brumpton - Smari
07 011 Eva-Karin Bengtsson - Gaski
09 065 Jennie Filipsson - Hektor
11 004 Christian Kollerup - Dynur Guldbaek
13 012 Anna Stenbeck - Amor
15 006 Juliane Klink - Pila
17 009 Amalie Möller-san Pedro - Heikir
19 008 Anna Karlsson - Katla
21 013 Unn Kroghen - Victor
23 003 Hanna Eriksson - Gosi Efri-Raudalaek
25 001 Magnus Skulason - Aspar Froni
27 01 007 Eva-Karin Bengtsson - Nör
03 01 066 Katie Brumpton - Littla-Min

T1 Tölt - Uttagning
Startordning

NUM GR. ID DELTAGARE

01 024 Caroline Poulson - Helgi
03 020 Emmi Svärd - Rima
05 023 Sara Rosenberg Asmussen - Saevar
07 026 Maria Gustavsson - Sibelius
09 027 Alexandra Montan - Rökkvi
11 021 Karin Gunnarsson - Bogatyr
13 005 Katie Brumpton - Smari
15 006 Juliane Klink - Pila
17 028 Helena Kroghen Adalsteinsdottir - Silfri
19 018 Anna Stenbeck - Orri
21 013 Unn Kroghen - Victor
23 014 Magnus Skulason - Aradis
Stallspalt
2013-03-05
Preliminära startlistor

2013-03-05
Ryttarbrev Skånes islandshästyra

2013-03-05
Tidsprogram för Skånes islandshästyra

2013-02-28
Mer om World Tölt i Odense

2013-02-24
En bra dag på jobbet för Josefin

2013-02-13
Ett stort tack till Erik för all hjälp genom åren.

Sida << 31 32 33 34 35 >>