Sök  »
Miljö, utveckling, prestation, kunskap och erfarenhet
2013-01-30
Startlistor till Skånes islandshästyra
STARTLISTA F1

Ryttare:
Eva-Karin Bengtsson Nör v Bucherbach
Nathalie Edh Askur f Viðidal
Jennie Filipsson Hektor f Bråtorpsgård
Linnea Adler Vaka f Stenholmen
Anna Panduro Gammur f Reykjavik
Hanna Eriksson Gosi f Efri-Rauðalæk
Magnus Skulason Aspar f Fróni
Eva-Karin Bengtsson Gáski f Pulu

STARTLISTA V1

Ryttare:
Juliane Klink Narfi f Kvistum
Hrafnkell Karlsson Frami f Häringe
Christian Kollerup Isak f Efra-Langholti
Karin Gunnarsson Bogatyr f Rooslunda
Anna Stenbeck Orri f Mörtö
Anna Funni Jonason Garri f Fitjum
Asa Sif Gunnarsdottir Kopar f Bólstad
Felicia Lindblom Gormur f Bravöllum
Josefin Birkebro Haukur f Flugumyri II
Unn Kroghen Hrafndynur f Hákoti
Magnus Skulason Aradis f Brösarpsgården
Juliane Klink Humall f Skaneyland

STARTLISTA T8

Ryttare:
Caspar Hegart Perla Dis f Skeppargården
Ina Wenehult Bangsi f Kungsbacka
Anna Jeppsson Gaukur f innri- skeljabrekku
Annah Björk Vinur f Lugnadal
Tina Lilängen Brindis f Virestorp
Anna Stenbeck Amor f Dallandi
Ulrike Edin Keilir f Pellagården
Lizette Åkerblom Fjalar f Viaköp
Lotta Hegart Vattar f Skeppargården
Hilde Klar Draumur f Ekastorp
Josefin Ronnerhall Saela f Norrkåsa
Ida Lindkvist Gletta f Hynnenäs
Hanna Hermansson Góla f Mörtö
Maria Sjögren Öhrn Oski f Vimne
Tanja Zabel Mökkur stóru-Ásgerisá

STARTLISTA T1

Ryttare:
Hrafnkell Karlsson Frami f Häringe
Helena Kroghen Salfri f Litlu-sandvik
Caspar Hegart Stormur f Svalbarðseyri
Unn Kroghen Hrafndynur f Hákoti
Karin Gunnarsson Bogatyr f Rooslunda
Anna Stenbeck Orri f Mörtö
Anna Funni Jonason Garri f Fitjum
Felicia Lindblom Spói f Hrólfsstaðahelli
Juliane Klink Narfi f Kvistum
Christian Kollerup Isak f Efra-Langholti
Magnus Skulason Aradis f Brösarpsgården

STARTLISTA V5

Ryttare:
Lizette Åkerblom Fjalar f Viaköp
Lotta Hegart Vattar f Skeppargården
Hilde Klar Draumur f Ekastorp
Ida Lindkvist Gletta f Hynnenäs
Emma Snygg Gandur f Rösslösa
Anna Jeppsson Gaukur f innri- skeljabrekku
Ulrike Edin Keilir f Pellagården
Ina Wenehult Bangsi f Kungsbacka
Annah Björk Vinur f Lugnadal
Maria Sjögren Öhrn Oski f Vimne
Hanna Hermansson Góla f Mörtö
Josefin Ronnerhall Saela f Norrkåsa

STARTLISTA T2

Ryttare:

Magnus Skulason Aspar f Fróni
Jennie Filipsson Hektor f Bråtorpsgård
Ingrid Ebenfelt Mysla f Vittskövle
Emma Magnusson Nasi f Akurgerði
Josefin Birkebro Sleipnir f Porbergsstöðum
Juliane Klink Humall f Skaneyland

VÄLKOMNA! Första start 09,00
Stallspalt
2013-02-13
Ett stort tack till Erik för all hjälp genom åren.

2013-02-09
Skånes Islandshästyra del 2 – dags att anmäla sig igen!

2013-02-08
Du kan inte ringa hit …

2013-02-03
Resultat från skånes islandshästyra

2013-01-30
Startlistor till Skånes islandshästyra

2013-01-30
Skånes Islandshästyra – tidsprogram 2.2

Sida << 36 37 38 39 40 >>